Інтернет магазин «Del Gusto»http://delgusto.ua  - чудовий варіант для комплексних закупівель не лише для професійних кондитерів чи кухарів, але й для всіх тих, хто вважає готування страв не нудним щоденним обов’язком, а справжнім творчим процесом. Тут ви знайдете безліч необхідних товарів дійсно на всі смаки і всі випадки: це й різноманітні кондитерські вироби, й рослинні олії та жири, і горіхи з усього світу, і широкий вибір консервів та свіжозаморожених продуктів – а ще й шоколад, сухофрукти,насіння, печиво, різнокольоровий декор для кондитерських виробів.  Також ви можете придбати в нашому магазині пакувальні матеріали та інвентар, що виготовлені із безпечних та екологічно чистих матеріалів.

Усі товари нашого магазина вироблені відомими світовими брендами Азії,Європи та Африки  і надходять майже із двадцяти країн світу. Вони обов’язково проходять необхідний контроль і отримують відповідні сертифікати та дозволи, завдяки чому відповідають усім світовим стандартам. Бездоганна якість та приємні ціни – ось що неодмінно відрізняє продукцію нашого інтернет-магазина: зробивши замовлення у нас одного разу, ви безперечно повернетеся ще!

 Каталог нашого сайту не тільки повідомить вас про наявність товару та стисло змалює кожен із них – ви можете зберегти для власного вжитку безліч  рецептів, які потім використаєте для приготування корисних та смачних страв. Також ви можете візуально ознайомитися із певним товаром – від назви бренду-виробника до його зовнішнього вигляду. Будьте певні, що всі товари знаходяться на складах у достатній кількості – і вам буде надіслане саме те,що ви потребуєте, а не його аналог чи замінник.

Можливо, під час створення замовлення у вас виникли деякі запитання? Радимо звернутися до наших менеджерів або у онлайн-чаті, або зателефонувати по вказаним номерам – вам із задоволенням допоможуть і нададуть потрібні відповіді.

Якщо ви робите замовлення оптом – на вас чекають зручні знижки,завдяки яким більшість із наших покупців згодом стають постійними клієнтами. «Нова Пошта» доставить його вам за 1-3 доби,але ви можете скористатися самовивозом і отримати свій товар у той самий день. Можете бути впевненими: перевізник зробив усе, щоб ваше замовлення дісталося адресата неушкодженим – речі запаковані ретельно і відповідно до сучасних норм. Здійснити оплату ви можете різними способами – всі вони вказані на сайті.

Ваші страви стануть ще смачнішими з «Del Gusto»!