Водорозчинний флізелін для вишивки – це ідеальне рішення для роботи на "важких" тканинах – шовку, джинсі, креп-сатин, трикотажі. Його можна використовувати для вишивання сорочок, великодніх серветок, скатертин, фіранок і так далі. Якщо ви хочете придбати його - ви можете відвідати сайт https://svitrukodilia.com/vodorozchynnyy-flizelin/.

Працювати з флізеліном дуже просто – потрібно взяти необхідну заготовку і приклеїти її до тканини в потрібному місці, використовуючи праску. Потім робота вишивається по готовій схемі, а по закінченню флізелін легко розчиняється в теплій воді. Сучасні виробники випускають безліч готових елементів вишивки, завдаючи на схему на флізелін:

  • традиційні візерунки для вишиванок;
  • великодні сюжети;
  • українські орнаменти;
  • красиві квіти – маки, ромашки, соняшник, троянди.

Інтернет-магазин пропонує купити якісний водорозчинний флізелін, завдяки якому створення навіть самої нестандартної роботи виявиться легким. До речі, тканина з приклеєним флизелином можна навіть заправляти в тамбур – а це гарантує вам відсутність дрібних дефектів і "перетяжок" в процесі роботи. Флізелін для вишивки бісером також може використовуватися в якості стабілізатора – тоді цей матеріал дозволяє "зміцнити" вишивку, зафіксувати її форму. Стабілізатори підкладаються з виворітного боку.